کسب درآمد با معرفی سامانه سفارت یار

درآمد به سادگی

مرحله ۱

لینک خود را دریافت کنید

با رجوع به این صفحه می‌توانید لینک اختصاصی خود را تولید نمایید.

مرحله ۲

دوستان خود را دعوت کنید

لینک اختصاصی خود را در شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

مرحله ۳

کسب درآمد کنید

هربار کسی با لینک شما از خدمات ما استفاده کند ۴۰ هزار تومان از ما تخفیف می‌گیرد و ما به شما ۴۰ هزار تومان پرداخت می‌کنیم.

شما می‌توانید با معرفی سامانه سفارت‌یار به دوستان خود کسب درآمد کنید.

روش کار که در نمودار بالا به طور خلاصه بیان شده است به این صورت است که ابتدا لینک معرفی اختصاصی خود را دریافت می‌کنید. اگر قبلا از خدمات ما استفاده کرده باشید این لینک اختصاصی را از طریق ایمیل برای شما فرستاده‌ایم و نیازی به تولید مجدد لینک ندارید. اگر هنوز از خدمات ما استفاده نکرده‌اید با مراجعه به این صفحه می توانید لینک معرفی خود را تولید کنید.

سپس، با به اشراک گذاری لینک معرفی خود با دیگران می‌توانید کسب درآمد کنید. به ازای هر شخصی که توسط لینک معرفی شما از خدمات ما استفاده کند، نه تنها خود شما ۴۰ هزار تومان پورسانت دریافت می‌کنید بلکه کسی که با لینک شما از خدمات ما استفاده می‌کند نیز ۴۰ هزار تومان تخفیف می‌گیرد. بنابراین فرصت را از دست ندهید.

نحوه تسویه حساب:

در صورتی که قبلا از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا در صفحه‌ی مذکور ثبت نام کرده باشید، لینک محرمانه‌ای برای شما به صورت ایمیل ارسال شده است که با کلیک روی آن وارد فرم حساب شخصی خود در سامانه سفارت‌یار می‌شوید. در این فرم تعداد کل افراد و تعداد افراد جدیدی که با لینک معرفی شما از خدمات ما استفاده کرده‌اند نمایش داده شده و می‌توانید جهت تسویه حساب اقدام نمایید. هربار که تمایل به تسویه حساب داشته باشید شماره کارت بانکی خود را در به همراه اطلاعات صاحب حساب در فرم وارد نمایید و ما در طول ۳ روز کاری مبلغ کارمزد شما را پرداخت می‌کنیم.

فرم درخواست پرداخت پورسانت معرفی
فرم تسویه حساب با معرف

راهنمای استفاده از خدمات سامانه‌ی سفارت‌یار

سامانه سفارت یار تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتریان خود انجام می دهد.
برای امتیاز دادن کلیک کنید.
[تعداد: 4 میانگین: 4.8]